لیست دفاتر خدمات مهاجرتی

مؤسسه حقوقی ملک پور مفتخر است در ارائه مشاوره و خدمات مهاجرتی در زمینه پذیرش تحصیلی، سرمایه گذاری و سایر شیوه های اقامتی و اخذ ویزا در کل کشور پیشتاز بوده و آماده خدمت رسانی به شما هموطنان عزیز می باشد. در این قسمت لیست دفاتری که مورد تأیید مؤسسه حقوقی ملک پور و البته مورد رضایت مشتریان می باشند، معرفی شده است. این دفاتر به صورت کاملاً مستقل عمل نموده به صورت همکار با دفتر مرکزی MIE شعبه وین اتریش فعالیت می نمایند. لازم به ذکر است دفتر مرکزی هیچگونه قدرت اجرایی یا نظارتی ویژه و حقوقی بر دفاتر مذکور ندارد و در صورت مشاهده تخلف، عدم همکاری و یا عدم رضایت موکلین از این دفاتر همکار، از لیست مورد تأیید MIE خارج شده و موجب خاتمه همکاری با این مؤسسات می باشد. لذا از شما خواهشمندیم بازخورد خود از فعالیت این مؤسسات را با ما به اشتراک بگذارید. شما می توانید جهت ارتباط با هر یک از این دفاتر در ساعات کاری با دفاتر مذکور از طریق شماره ویژه یا شماره اختصاصی که در توضیحات هر دفتر ذکر شده، تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید. به استحضار میرساند مشاوره تلفنی با هر یک از دفاتر از جمله دفتر مرکزی مؤسسه حقوقی ملک پور در وین، رایگان بوده و شامل هزینه نمی باشد. در صورت نیاز به وقت مشاوره حضوری از طریق اسکایپ نیز جهت تعیین وقت، تماس حاصل فرمایید. مجدداً مورد تأکید است مؤسسه MIE ضامن هیچ شخصیت حقیقی یا حقوقی نبوده و صرفاً به صورت همکار با دفاتر ذیل به صورت مشاوره و ارائه خدمات در تعامل می باشد و شما جهت عقد قرارداد با هر یک از دفاتر مختارید. ساعات کار دفاتر همکار به قرار ذیل می باشد:

 

شنبه تا چهارشنبه ۰۹:۰۰ الی ۱۸:۳۰ و روزهای پنج­شنبه ۹:۳۰ الی ۱۶:۰۰

ساعت کار شعبه مركزي MIE در وین دوشنبه الي جمعه ۱۱:۳۰ الی ۱۵:۳۰ به وقت تهران

 

  • همراهان گرامی، در صورتی که تمایل دارید صرفاً با شعبه MIE در اتریش تماس حاصل فرمایید، پیشنهاد می شود جهت تسیهل در تماس از کارت های بین المللی استفاده نمایید.
  • دوستان عزیز قابل توجه است در روزهای جمعه دفاتر ایران تعطیل بوده و فقط دفتر مرکزی وین در شیفت صبح پاسخگوی شما عزیزان می باشد.

 

این اولین همکاری فی مابین 9 مؤسسه داخلی و خارجی می باشد که خدمات خود را در قالب بزرگترین شبکه ارتباطی فراهم آورده اند و شما می توانید هر یک از این دفاتر که مورد تأیید شماست جهت انجام امور مهاجرتی خود برگزینید و دفاتر مذکور تماماً خود در قبال خدمات و مشاوره ارائه شده، مسئول می باشند.


♦ قابل توجه همراهان گرامی ♦

به دلیل تعطیلات تابستانی، مؤسسه حقوقی ملکپور از تاریخ 17 تا 21 مرداد به مدت 5 روز تعطیل می باشد.


📌 تمامی دفاتر همکار ما به همراه دفتر مرکزی وین تعطیل می باشند.