اقامت کانادا

19 خرداد 1398 بدون نظر

اقامت کانادا

 

ü     اقامت کانادا و مقدمه ای بر آن

ü     اقامت کانادا و شرایط عمومی آن

ü     اقامت کانادا از طریق کار

ü     اقامت کانادا از طریق تحصیل

ü     اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری

ü     اقامت کانادا از طریق ازدواج

ü     اقامت کانادا و اخذ تابعیت از طریق تولد

ü     اقامت کانادا از طریق پناهندگی

ü     اقامت کانادا برای هنرمندان و افراد فوق موفق

ü     اقامت کانادا و هزینه های زندگی در کانادا

ü     اقامت کانادا و اخذ تابعیت کانادا

ü     اقامت کانادا و سخن پایانی                

____________________________مؤسسه حقوقی ملک پور __________________________

اقامت کانادا و مقدمه ای بر آن

اقامت کانادا، شرایط اخذ اقامت کانادا و طرق مختلف مهاجرت به کانادا در این مقاله علمی بصورت کامل مورد تحلیل و بررسی تفصیلی قرار می گیرد. اقامت کشور کانادا چه شرایطی دارد؟ آیا از راه های مختلف اخذ اقامت کانادا که منجر به تابعیت و گرفتن پاسپورت کانادا می شود، اطلاع دارید؟ کشور کانادا یکی از کشورهای محبوب ما ایرانی ها جهت مهاجرت و ادامه زندگی است. نرخ بیکاری پایین، کیفیت بالای نظام آموزشی، رفاه اجتماعی بالا، مهاجر پذیری و تداول زبان انگلیسی در این کشور، از جمله علل محبوبیت کاناداست. ما در این مقاله بنا داریم تمامی راه های مختلف مهاجرت و اقامت در کانادا که منجر به تابعیت و پاسپورت کانادا می شود، بررسی نمائیم. مؤسسه حقوقی ملک پور همکار مؤسسه مشاوره MIE اتریش با 15 سال سابقه درخشان در زمینه حقوق بین الملل، آماده پاسخگویی و مشاوره رایگان تلفنی به شما سروران متقاضی مهاجرت به کانادا می باشد.

اقامت کانادا و شرایط عمومی آن

کانادا یکی از کشورهای محبوب با سطح بالای رفاه اجتماعی است که رضایت از زندگی در آن بالا (هفتمین کشور دنیا) می باشد. کشور کانادا با جمعیتی بیش از 35 میلیون نفر، تشکیل شده از یک جامعه چند فرهنگی است. شهرهای بزرگ کانادا مانند تورنتو، مونترال، ونکوور و اوتاوا میزبان مردم از هزاران زمینه فرهنگی مختلف هستند و دولت کانادا وجود فرهنگ های مختلف در کنار یکدیگر را تشویق می کند. اقامت کاناد و زندگی در آن، می تواند یک تجربه زندگی در حال تغییر باشد. کانادا دارای آب و هوایی چهار فصل و طبیعتی زیبا است که برای افرادی که به دنبال زیبایی های طبیعی و لذت بردن از زندگی مدرن در کنار آن هستند، مقصد مناسبی می باشد.

باید گفت، اقامت کانادا از طرق مختلفی قابل دسترسی می باشد. به متقاضیان مهاجرت به کانادا توصیه می شود، جهت موفقیت در انتخاب بهترین مسیر مهاجرت و نیافتادن در دام افراد سودجو به هدف دریافت اقامت کانادا، قبل از هراقدامی، با وکیل مهاجرت معتبر مشورت نموده و راه های مختلف اقامت کانادا که در نهایت منجر به تابعیت و گرفتن پاسپورت کانادا می شود را بررسی و تحلیل نمایید.

اقامت کانادا از طریق کار

اقامت کانادا از طریق کار یکی از راه های مطمئن و امن برای دریافت اقامت و پاسورت کانادا می باشد. سیستم دریافت اقامت کانادا از طریق کار امتیازی است و به اسکیلد ورکر کانادا معروف است که شامل دو مرحله می باشد. اخذ اقامت کاری نیاز به سرمایه بزرگ ندارد اما شما باید بتوانید هزینه های زندگی خود را حداقل برای چند ماه اول تأمین نمایید. حداقل دستمزد ماهیانه در کانادا 2.284 دلار می باشد. مرحله اول اسکیلد ورکر کانادا دارای 100 امتیاز می باشد که اگر 67 امتیاز را کسب نمایید وارد مرحله دوم، یک فضای مجازی به نام استخر می شوید. در این مرحله با پروسه طولانی مدت 2 تا 3 سال که در حال حاضر حالت لاتاری به خود گرفته است، افرادی که بیشترین امتیاز را از میان دیگر رقبا کسب نمایند انتخاب شده و اقامت دائم کانادا را دریافت می نمایند. در اخذ اقامت کانادا از طریق کار، فاکتورهایی تأثیرگذار در اخذ امتیاز کافی به قرار زیر می باشد:

Ø     سن زیر 40 سال

Ø     مدرک تحصیلی بالاتر از لیسانس

Ø     مدرک زبان نسبتاً خوب (آیلتس 6 به بالا)

Ø     سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی

در جدول ذیل امتیازات مرحله اول اسکیلد ورکر کانادا با در نظر گرفتن حداکثر امتیازات هر مورد عنوان شده است. برای مطالعات بیشتر در خصوص اقامت کانادا از طریق کار و محاسبه امتیازات خود به لینک داده شده رجوع کنید.

عنوان توضیح حداکثر امتیاز
سطح زبان حداکثر CLB9 به بالا معادل آیلتس 7 28
تحصیلات مدرک دکتری 25
تجربه کاری 6سال یا بیشتر 15
سن 18تا 35 سال 12
کار در کانادا پیشنهاد شغلی تمام وقت از کانادا با دریافت حقوق 10
سازگار پذیری سطح زبان همسر، تحصیلات در کانادا، اقوام شما یا همسرتان در کانادا 10
مجموع امتیازات مرحله اول 100

اقامت کانادا از طریق تحصیل

 اقامت کانادا از طریق تحصیل، در مقاطع کالج (زیر 18 سال)، لیسانس، فوق لیسانس، دکتری، بدون بورسیه یا با دریافت بورسیه تحصیلی امکان پذیر می باشد. شما می توانید با پذیرش از مدرسه، کالج و دانشگاه های کانادا که عموماً نیازمند به یک مدرک زبان (نمره آیلتس 6-6.5) می باشند اقدام به دریافت اقامت کانادا نمایید. مؤسسه حقوقی ملک پور شرایطی فراهم آورده است که شما متقاضی مهاجرت به کانادا می توانید بدون مدرک زبان هم برای تحصیل در کانادا اقدام کنید. در خصوص اقامت کانادا از طریق تحصیل شما عزیزان باید توجه داشته باشید که گپ تحصیلی (فاصله تحصیلی) شما بیشتر از 6 یا 7 سال نباشد. از دانشگاه ها و کالج هایی اقدام به اخذ پذیرش نمایید که شانس ویزای شما را افزایش می دهد. هزینه تحصیل در کانادا معقول بوده و سالیانه حدود 12 تا 40 هزار دلار کانادا نسبت به دانشگاه و رشته متغییر می باشد. برای موفقیت در امر اقامت کانادا از طریق تحصیل، پس از دریافت پذیرش، در مرحله اخذ ویزا و جهت موفقیت در آن، توصیه می شود با یک وکیل مهاجرت معتبر مشورت نموده و سپس اقدام نمایید.

تحصیل در کانادا در مقطع دکتری و دریافت بورس تحصیلی کانادا نیز امکان پذیرمی باشد اما دارای شرایط و ضوابط عمومی چون معدل بالا، کار تحقیقاتی، نمره آیلتس بالا و از همه مهمتر داشتن یک استاد یا سوپروایزر است. شرایط بورسیه تحصیلی، دانشگاه به دانشگاه متفاوت بوده و برخی معدل محور، برخی دیگر مقاله محور و دانشگاه هایی هم هستندکه هر دو مورد برای آنها حائز اهمیت می باشد. این نوشتار متعلق به مؤسسه حقوقی ملک پور می باشد و کپی برداری از آن بدون ذکر منبع خلاف شرع و قانون می باشد. برای دریافت پذیرش تحصیلی از کانادا که منجر به اقامت کانادا گردد پیشنهاد می شود رشته و دانشگاه هایی را انتخاب نمایید که شانس کاریابی آنها بالای 90 % باشد، در این خصوص می توانید از کارشناسان ارشد مؤسسه حقوقی ملک پور مشاوره تخصصی دریافت نمایید. مدارک مورد نیاز جهت اخذ پذیرش تحصیلی از کانادا عموماً بصورت ذیل می باشد:

ü     ارائه آخرین مدرک تحصیلی (دیپلم، کارشناسی، کارشناسی ارشد) و ریزنمرات تحصیلی

ü     پاسپورت معتبر حداقل دارای 6 ماه اعتبار و 2 صفحه خالی

ü     ارائه مدرک زبان مورد نیاز

ü     ارائه پذیرش تحصیل دانشگاه

ü     اثبات تمکن مالی

اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری

اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری یکی از طرق اخذ اقامت کانادا می باشد. در روش های سرمایه گذاری، قبل از هر اقدامی تحقیق کرده، طرق مختلف سرمایه گذاری و همچنین سرمایه گذاری در کشورهای مختلف را در نظر داشته و با وکیل مهاجرت متخصص در امر سرمایه گذاری مشورت نمایید. روش های سرمایه گذاری موجود در کانادا که منجر به اخذ اقامت کانادا می شود در ایالت های مختلف متفاوت می باشد که در ذیل بطور خلاصه عنوان می گردد.

Ø     ایالت کبک: در ایالت کبک با سرمایه گذاری مبلغ 800.000 دلار کانادا و نشان دادن دارائی بیش از 3.000.000 دلار کانادا، اقامت کانادا را کسب نمایید. این مبلغ بعد از 7 سال به سرمایه گذار عودت داده می شود. اقامت کشور کانادا 5 ساله است و باید سالیانه به مدت 6 ماه در کشور کانادا حضور داشته باشید.

Ø     ایالت های منی توبا و ساسکاچوآن: در این روش مبلغ 100.000 دلار به دولت وثیقه پرداخت می کنید و با نشان دادن چند میلیون دلار کانادا به عنوان سرمایه، اقدام به سرمایه گذاری 100.000 دلاری می کنید. این روش سرمایه گذاری در کانادا امتیازی بوده و ارائه یک طرح تجاری و سفر به کانادا دارای امتیاز می باشد. مزیت سرمایه گذاری در منی توبا و ساسکاچوآن این است که بیزینس برای شخص سرمایه گذار می باشد. در این نوع سرمایه گذاری ابتدا اقامت 2 ساله صادر می شود که بعد از 5 سال منجر به اقامت دائم می شود. از معایب این روش این است که پروسه طولانی مدتی داشته و ممکن است بیش از 3 تا 4 سال به طول بیانجامد و در صورتی که طرح تجاری شما مورد تأیید نباشد، منجر به اقامت کانادا نمی شود.

Ø     ایالت بیریتیش کلمبیا: برای سرمایه گذاری موفق در بریتیش کلمبیا که منجر به کسب اقامت کانادا گردد، حداقل سرمایه گذاری 350.000 دلار کانادا می باشد. مزیت این روش سرمایه گذاری این است که دو خانواده می توانند باهم اقدام کنند اما معایب آن این است که باید ثابت کنید طرح تجاری یا بیزینس پلن، خاص و سودده بوده و در ایالت بیریتش کلمبیا وجود ندارد.

سرمایه گذاری در کانادا از طرق مختلفی امکان پذیر می باشد که در نهایت منجر به اخذ اقامت کانادا می گردد. توجه داشته باشید در روش سرمایه گذاری کانادا حدود 1.5 سال طول می کشد تا اپرووال یا تأئیده ایالتی شما صادر و بعد از 1.5 سال دیگر دولت فدرال (دولت مرکزی) تأییده نهایی را صادر می نماید. باتوجه به شرایطی که در بالا عنوان شد، تمام روش های سرمایه گذاری بیش از 3 تا 4 سال بطول می انجامد. در حال حاضر سرمایه گذاری در کانادا باتوجه به مبالغ بالا، پروسه طولانی مدت و ریسک های عدم تأیید آن توصیه نمی گردد. پیشنهاد می شود جهت موفقیت در سرمایه گذاری خارجی و اخذ اقامت کانادا قبل از هر اقدامی با کارشناسان ارشد مؤسسه حقوقی ملک پور مشورت و مشاوره تخصصی حقوق بین الملل تجارت، کسب نمایید.

اقامت کانادا از طریق ازدواج

برای دریافت اقامت کانادا از طریق ازدواج ابتدا باید شرایط و آثار نکاح در ایران و کشور کانادا را مورد مطالعه قرار داده و با کسب آگاهی نسبت به آن اقدام کنید. در بحث اقامت کانادا از طریق ازدواج باید توجه داشت که طبق اصول آن اقدام گردد، چرا که به ازدواج های صوری هیچگونه اقامتی داده نمی شود. و باید. در ازدواج شما باید ثابت کنید که توانایی اداره زندگی و تأمین مالی خود و شریکتان را دارید و البته همان ابتدا اقامت کانادا از طریق ازدواج صادر نمی شود. عموماً برای موفقیت در این امر، اگر شخص تبعه کشور مقصد، اسپانسر همسر خود شود، شانس اخذ اقامت بالاست. به واسطه ازدواج و پس از اخذ اقامت و حضور در کانادا به مدت 3 سال از 5 سال، می توانید برای اقامت دائم و پاسپورت کانادا اقدام نمایید.

عموماً برای دریافت اقامت کانادا از طریق ازدواج مدارک زیر مورد نیاز می باشد:

ü     گواهی تولد صادر شده توسط دولت (یکی از زوجین باید تبعه کانادا باشد.)

ü     پاسپورت معتبر

ü     سابقه ورود مهاجر به کانادا

ü     کارت شهروندی کانادا

ü     مجوز رانندگی معتبر

ü     کارت معتبر اقامت استانی

ü     پرداخت هزینه (هزینه متفاوت است و به شهرداری منطقه بستگی دارد.)

·       مجوز ازدواج برای مدت 90 روز از تاریخ صدور مجوز، معتبر است. این نوشتار متعلق به مؤسسه حقوقی ملک پور می باشد و کپی برداری از آن بدون ذکر منبع خلاف شرع و قانون می باشد. توصیه می شود برای موفقیت در امر مهاجرت حتماً با یک وکیل مهاجرت معتبر مشورت نموده و با آگاهی کامل اقدام نمایید.

اقامت کانادا و اخذ تابعیت از طریق تولد

اقامت کانادا و اخذ تابعیت از طریق تولد در کشور کانادا مبتنی بر سیستم خاک می باشد. سیستم تابعیت خاک بدین صورت است که نوزادانی که در خاک کشور کانادا به دنیا می آیند به واسطه تولد در خاک کشور کانادا، نوزاد تابعیت دریافت می کند. خیلی از افراد و متقاضیان اخذ اقامت کانادا از طریق تولد فرزند به غلط براین باورند که به واسطه تولد فرزند، پدر و مادر نیز اقامت کانادا را دریافت می کنند و با دریافت یک ویزای توریستی و تولد فرزند در کانادا می توانند موفق به دریافت اقامت کانادا گردند. پروسه اقامت از طریق تولد فرزند یک پروسه طولانی و پرهزینه می باشد و در صورتی که روند قانونی آن طی نشود، ممکن است هیچگونه آثار اقامتی برای متقاضی نداشته باشد.

اقامت کانادا از طریق پناهندگی

اقامت کانادا از طریق پناهندگی یکی از اشتباه ترین راه های ممکن برای مهاجرت می باشد. پناهندگی طبق تعریف کنوانسیون ژنو که خود ملهم از قواعد حقوق بشر است؛ به این معی است که اگر کسی در کشور خود به واسطه عقیده اش، رنگ پوست، مذهب و تفکرات سیاسی اش مورد شکنجه قرار گیرد و همچنین ترس از بازگشت به کشور و کشته شدن را داشته باشد، می تواند اقدام به اقامت کانادا از طریق پناهندگی نماید. متقاضیان مهاجرت از طریق پناهندگی عموماً از راه های غیرقانونی و با کمک قاچاقچیان اقدام می کنند که دارای ریسک های جانی و مالی زیادی در طی مسیر می باشد و برای ثابت کردن ادعاهای خود مجبور به دروغگویی می باشند. مؤسسه حقوقی ملک پورهمکار مؤسسه مشاوره MIEاتریش هیچگونه خدماتی در خصوص پناهندگی ندارد و توصیه می کند که برای موفقیت در امر مهاجرت و انتخاب بهترین مسیر مهاجرت قبل از هر اقدامی تحقیق کرده و از طرق قانونی اعم از تحصیل و کار در کانادا اقدام به مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت کانادا نمایید.

اقامت کانادا برای هنرمندان و افراد فوق موفق

کشور کانادا یک جامعه چند فرهنگی است و دولت کانادا وجود فرهنگ های مختلف در کنار یکدیگر را تشویق می کند، باتوجه به اینکه تعریف فعالیت های فرهنگی دشوار می باشد و اقامت کانادا برای هنرمندان و افراد فوق موفق امکان پذیر می باشد. لیست مشاغل هنرمندان شامل موارد ذیل می باشد: عکاسان، نقاشان، رقصنده ها، آهنگسازان، خوانندگان، بازیگران سینما، صنعتگران و افراد فعال در حوزه صنایع دستی. هنرمندانی می توانند موفق به دریافت اقامت کانادا شوند که حداقل دو سال در حرفه مورد نظر فعالیت حرفه ای داشته و در سطح بین المللی و جهانی مطرح باشد. فرایند اخذ اقامت کانادا برای هنرمندان و افراد موفق شامل دو مرحله است.

 مرحله اول؛ متقاضی مدارک و درخواست خود را به دفتر مرکزی (CIO) در کانادا ارائه می دهد. اگر CIO درخواست را قبول کند، آنها درخواست پذیرش را به دفتر ویزای خارج از کشور ارسال می کنند. مرحله دوم؛ دفتر ویزای خارج از کشور، درخواست را پردازش می کند و درصورت مورد تأیید بودن درخواست متقاضی اخذ اقامت کانادا از طریق ویزای کار هنرمندان، متقاضی و اعضای خانواده اش (همسر و فرزندان زیر 18 سال) اقامت دائم کانادا را دریافت می نمایند. معایب اقدام به درخواست ویزای هنرمندان پروسه طولانی مدت آن تا 5 سال و همچنین نشان دادن تأثیرگذاری فرد در کانادا و سطح جهانی می باشد.

اقامت کانادا و هزینه های زندگی در کانادا

یکی از نکات بسیار مهمی که برای متقاضیان اخذ اقامت کانادا و مهاجرت به کشورهای بزرگ حائز اهمیت می باشد، هزینه های زندگی و مسکن می باشد. هزینه های زندگی، سطح کیفیت و رضایت از زندگی، موارد بسیار تاثیرگذار برای انتخاب کشور مناسب جهت مهاجرت می باشد از این رو مؤسسه حقوقی ملک پور بنا دارد تا در این قسمت به هزینه های زندگی در کانادا پرداخته و آن را با استناد به آمارهای جهانی برای متقاضیان اخذ اقامت کانادا تشریح نماید. بنابر آخرین تحقیقات صورت گرفته در کشورهای بزرگ دنیا درخصوص هزینه های زندگی، بیشتر مردم انگلستان و اروپا، هزینه های زندگی در کانادا را به میزان قابل توجهی کمتر از کشور خود می دانند.

رتبه بندی شهرهای بزرگ جهان از نظر هزینه های زندگی
نام شهر رتبه در سال 2018
هنگ کنک 1
توکیو (ژاپن) 2
زوریخ (سوئیس) 3
سنگاپور 4
سئول (کره جنوبی) 5
ونکوور و تورنتو (کانادا) 109
مونترال 147
کلگری 154
اتاوا 160

هزینه های زندگی در کانادا در بخش های قیمت اجاره مسکن، هزینه های مواد غذایی و اشکال تفریحی نسبت به دیگر کشورهای بزرگ دنیا ارزان تر می باشد. هزینه قابل توجه نسبت به دیگر هزینه های زندگی برای متقاضی اقامت کانادا، بیمه اتومبیل می باشد که گرانتر است. با این حال عموم هزینه ها در کشور کانادا معقول بوده و شما متقاضی اقامت کانادا می توانید در جداول ذیل رتبه شهرهای بزرگ کانادا از نظر هزینه زندگی و همچنین بخشی از قیمت کالاهای مصرفی روزانه را طبق آخرین آمار سال 2018 ملاحظه نمایید.

قیمت برخی از محصولات مصرفی روزانه
نام مواد غذایی مقدار 2018 قیمت ($) نام مواد غذایی مقدار 2018 قیمت ($)
استیک گرد 1 kg 17.51 قارچ 1 kg 8.34
استیک راسته 1 kg 22.81 پیاز 1 kg 1.92
دئودورانت 60 g 4.58 سیب زمینی 4.54 kg 7.96
نوشابه کولا 2 L 2.17 گوشت خوک 1 kg 12.12
مرغ 1 kg 7.07 گوجه،کنسری 796 ml 1.48
ماهی قزل آلا 213 g 4.58 شکر سفید 2 kg 2.58
شیر پاستوریزه 4 L 5.63 قهوه، برشته شده 300 g 5.39
پنیر 250 g 2.53  چای کیسه ای 72 4.34
تخم مرغ 1 dz 3.07 روغن مایع 1 L 3.38
نان 675 g 2.76 غذای بچه 128 g 1.2
ماکارونی 500 g 1.43 کره بادام زمینی 500 g 3.06
موز 1 kg 1.61 بافت حمام رول 4 2.61
پرتقال 1 kg 3.91 شامپو 300 ml 4.2
آب پرتقال 1 L 4.14 خمیر دندان 100 ml 2.78
هویج 1 kg 2.46 سیگار 200 118.31

اقامت کانادا و اخذ تابعیت کانادا

اقامت کانادا و اخذ تابعیت کانادا از طرق مختلفی امکان پذیر می باشد که اهم موارد آن در بالا ذکر شد. لازم به ذکر است اقامت کانادا از طریق کار، تحصیل، سرمایه گذاری، پناهندگی، ازدواج و تولد در کانادا امکان پذیر می باشد. اما هرکدام این مسیر ها دارای پروسه زمانی مختلف، ریسک، هزینه، چالش و گاها دارای خطراتی (کتگوری پناهندگی) می باشند. شما زمانی می توانید اقدام به دریافت پاسپورت و تابعیت کانادا نمایید که شرط حضور 3 سال اقامت در کانادا را پر کرده، بیمه و مالیات پرداخت نموده و در آزمون شهروندی کانادا جهت اخذ تابعیت کانادا، قبول شوید. آزمون شهروندی عموماً شامل 20 سوال 4 گزینه ای از:

ü     روش های انتخابات در کانادا

ü     حقوق و مسئولیت های یک شهروند

ü     جغرافیای کانادا

ü     تاریخ سیاسی کانادا

ü     و تاریخ نمادهای فرهنگی و اجتماعی کانادا می باشد.

متقاضیان باید به 80% سؤالات پاسخ صحیح بدهند، اگر در آزمون کتبی شکست بخورند به یک مصاحبه 30 تا 90 دقیقه ای که توسط قاضی شهروندی صورت می گیرد، فرا خوانده می شوند. این مقاله متعلق به مؤسسه حقوقی ملک پور می باشد و کپی برداری از آن بدون ذکر منبع غیر اخلاقی بوده شرعاً حرام و غیر قانونی می باشد. توصیه می شود برای موفقیت در امر مهاجرت قبل از هر اقدامی تحقیق نموده راه های مختلف اقامت کانادا را با هم مقایسه و با وکیل مهاجرت معتبر مشاوره نمایید.

اقامت کانادا و سخن پایانی

اقامت کانادا و روش های آن، در این نوشتار بررسی شد. از آنجا که اقامت در کانادا به سبب کیفیت بالای زندگی در این کشور مد نظر افراد بسیاری می باشد، برآن شدیم پیرامون مسائل مهم راجع به مهاجرت به کانادا و طرق مختلف اخذ اقامت کانادا مطالبی را به نگارش درآوریم تا راهنمای شما متقاضیان مهاجرت به کانادا و همراهان همیشگی ما باشد. اخذ اقامت کانادا از طریق کار، تحصیل در کانادا، سرمایه گذاری در کانادا، پناهندگی در کانادا، ازدواج و تولد در کانادا از جمله مواردی است که در این مقاله مورد بحث و بررسی علمی قرار گرفت. امیدواریم توانسته باشیم سوالات شما سروران گرامی، درباب اقامت کانادا را پاسخ گفته باشیم. در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی و موفقیت در امر مهاجرت می توانید با مشاوران و کارشناسان ارشد مؤسسه حقوقی ملک پور همکار مؤسسه مشاوره MIE اتریش تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید. همچنین می توانید در انتهای همین مقاله، در قسمت دیدگاه، نظرات و سوالات خود را بیان نموده و پاسخ خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت نمایید.

ثبت پرسش

مطالب مرتبط و مفید