اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی

2 مرداد 1398 27 نظر

اقامت اتریش با دوره زبان

اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی، مهاجرت از طریق تحصیل زبان و تبدیل اقامت تحصیلی اتریش به سایر انواع اقامت از طریق کار و یا سرمایه گذاری در این مقاله مورد بررسی و تحلیل قرار می گیرد. آیا با تحصیل در اتریش امکان اخذ اقامت دائم وجود دارد؟ همراهی خانواده در دوره های زبان امکان پذیر است؟ طول پروسه پذیرش و اخذ ویزا چه مدت به طول می انجامد؟ پاسخ به این پرسش ها و سایر سئوالات شما در این نوشته ارائه می شود. اتریش به دلیل موقعیت مکانی خوب و بهره گیری از شرایط عالی اقتصادی و خدماتی همواره مورد اقبال عده بسیاری جهت انتخاب محل سکونت بوده است. روش جدید اخذ اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی توسط مؤسسه حقوقی ملک پور در پاسخ به خواسته شما عزیزان معرفی شده است. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر راجع به فرایند اخذ اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی می توانید با مشاورین مجرب مؤسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید و مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید.

 • اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی و شرایط عمومی آن
 • اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی و جزئیات طرح
 • اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی و رواج زبان انگلیسی
 • اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی و شرایط همراه
 • اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی و اخذ اقامت دائم اتریش
 • اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی و هزینه های زندگی در اتریش
 • اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی و مزایای آن
 • اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی و خدمات مؤسسه حقوقی ملک پور
 • اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی و سخن پایانی

اقامت اتریش با دوره زبان

اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی و شرایط عمومی آن

در بین کشورهای اروپایی، اتریش و سوئیس همواره بیش از سایر کشورها مورد توجه مهاجرین بوده اند چرا که از شرایط عالی زندگی برخوردارند و همواره شهرهایی از این کشورها جزو برترین شهرهای دنیا انتخاب شده اند. به عنوان مثال وین، پایتخت اتریش در 10 سال پیاپی برترین شهر دنیا شناخته شده است. موقعیت اتریش در مرکز اروپا دسترسی آسان به تمام نقاط اروپا را مهیا می نماید. عموماً افراد تمایل دارند به دلیل هزینه های پایین تحصیل، از طریق تحصیل اقدام به مهاجرت نمایند. اما شرایط تحصیل برای تمامی افراد مهیا نیست. مؤسسه حقوقی ملک پور با فراهم آوردن شرایطی، امکان اخذ اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی را فراهم نموده است که این روش به طور اختصاصی در ید مؤسسه حقوقی ملک پور می باشد و شرایط مناسبی را برای خیل عظیمی از مهاجرین فراهم نموده است. در ادامه به جزئیات این روش و مزایای آن می پردازیم. پیش از اطلاعات تکمیلی راجع به اتریش در تصویر زیر خدمت شما ارائه شده است:

اقامت اتریش با دوره زبان

اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی و جزئیات طرح

اخذ اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی همواره مورد توجه و درخواست مشتریان بوده است. همانطور که گفته شد تحصیل از روش های اقامتی مورد نظر عده بسیاری است چرا که با هزینه پایین این امکان برای شخص فراهم می شود و بعد از اتمام دوره امکان تغییر ویزا و نوع اقامت برای شخص فراهم است تا با حضور در محل جهت سرمایه گذاری مدنظر خود یا جست و جوی کار مورد علاقه خود برنامه ریزی نماید. علاوه بر این محبوبیت طرح اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی به دلیل عدم نیاز به مدرک زبان می باشد. شخص برای اقدام جهت این دوره نیاز به مدرک آیلتس نداشته و صرفاً توانایی تکلم به زبان انگلیسی کفایت می کند. این دوره برای افراد بسیاری قابل اقدام است چرا که اتریش جهت تحصیل محدودیتی برای گپ تحصیلی و سن شخص قائل نیست و در صورتی که سفارت به دلیل سن شخص و یا فاصله تحصیلی وی، اقدام به رد ویزا نماید، امکان اعتراض به MA35 وجود دارد و این کار توسط وکلای محلی اتریش انجام می شود که از افتخارات مؤسسه حقوقی ملک پور، اجرای پروسه های اخذ اقامت از طریق وکلای همان کشور و با ضریب اطمینان بالا می باشد. البته مؤسسه حقوقی ملک پور نماینده انحصاری جهت اخذ اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی بوده و این امر صرفاً از طریق این مؤسسه امکان پذیر می باشد. البته این طرح، دوره های دیگر همچون بیزنس را نیز شامل می شود.

فایل تصویری مؤسسه پیرامون اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی

فایل صوتی مؤسسه پیرامون اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی

اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی و رواج زبان انگلیسی

اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی، برای شما امکان حضور در محل و یادگیری زبان انگلیسی را با سرعتی بیشتر فراهم می کند. علیرغم اینکه زبان رسمی اتریش آلمانی بوده و عموم مردم به زبان آلمانی صحبت می کنند اما تسلط و تکلم بر زبان انگلیسی نیز بین مردم رایج است و شما با صحبت به زبان انگلیسی در کشورهایی مثل اتریش و سوئیس دچار مشکل نخواهید بود و شرایطی که در فرانسه دیده می شود که عامه مردم علیرغم آشنایی به زبان انگلیسی، صرفاً به زبان فرانسوی تکلم می کنند و این امر مهاجرین و مسافرین را با چالش هایی روبرو می کند، دیده نمی شود یا به ندرت دیده می شود. در شهر وین این موضوع هیچ دغدغه ای را برای مهاجرین ایجاد نمی کند چرا که اکثر افراد مسلط به زبان انگلیسی هستند. چنانچه گفته شد جهت اقدام برای این دوره نیاز مدرک زبان انگلیسی نیست اما برای انجام مصاحبه، آشنایی به زبان انگلیسی و توانایی صحبت لازم است. اقدام از طریق این دوره های زبان و بیزنس می تواند جایگزین اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه باشد چرا که اخذ پذیرش از دانشگاه نیازمند داشتن فاکتورهایی است که در اخذ پذیرش محدودیت ایجاد می کند. البته مؤسسه حقوقی ملک پور در ویدئویی تحت عنوان اپلای و ویزای تحصیلی اتریش به توضیح کامل این موضوع پرداخته و آموزش های لازم جهت اقدام توسط خود اشخاص را ارائه نموده است. 

وکیل مهاجرت در کرج

اپلای و ویزای تحصیلی اتریش

اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی و شرایط همراه

اقامت اتریش با دوره زبانبا اخذ اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی، امکان همراهی خانواده با شخص اصلی امکان پذیر است. افرادی که می توانند شخص اصلی را در این پروسه همراهی نمایند، همسر و فرزندان زیر 18 سال وی می باشند. لازم به ذکر است علیرغم اینکه تحصیل خود شخص در دوره های زبان شامل هزینه می باشد، تحصیل فرزندان در مدارس اتریش به صورت رایگان امکان پذیر است. این مقاله توسط تیم مؤسسه حقوقی ملک پور نگاشته شده است و هر گونه کپی برداری از آن خلاف قانون بوده و از نظر شرعی و قانونی دچار ایراد می باشد. از مزایای دیگر اقدام از طریق دوره های زبان در اتریش و اخذ اقامت از این طریق، امکان دریافت اجازه کار می باشد. دریافت اجازه کار برای همسر شخص اصلی نیز امکان پذیر است. البته این امر با چالش هایی روبروست و در صورت موافقت اداره کار اتریش (AMS) امکان پذیر است که تاکنون این امر برای افراد بسیاری محقق گشته است.

اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی و اخذ اقامت دائم اتریش

پس از این که شخص اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی را دریافت نمود، در مدت تحصیل در اتریش می تواند روش های اقامتی دیگر را مورد بررسی قرار دهد و بهترین روش ویژه خود را انتخاب نماید. البته شخص می تواند پس از اتمام این دوره های زبان و یا بیزنس از دانشگاه های اتریش پذیرش دریافت کند. از مزیات اصلی اخذ اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی، امکان تغییر ویزای خود از تحصیلی به سایر طرق همچون سرمایه گذاری و کار می باشد. شخص می تواند پس از گذراندن دوره زبان پس از یکسال، اقدام به جست و جوی کار نماید و ویزای خود را از تحصیلی به کاری تبدیل نماید. روش دیگر تحقیق و بررسی پیرامون انواع سرمایه گذاری هاست. در مدت تحصیل و با حضور در محیط شخص این امکان را دارد که روش های مختلف پیشرو را مورد تحلیل و بررسی قرار دهد. افراد می توانند با ثبت شرکت و سرمایه گذاری در موارد متنوعی همچون برگرکینگ، ساب وی و... اقامت خود را در اتریش تمدید نمایند. روش های مختلفی جهت سرمایه گذاری امکان پذیر است، حتی شخص می تواند از خود اتریش، جهت خودحمایتی اقدام نماید. جهت اطلاع از سایر روش های اخذ اقامت اتریش می توانید به مقاله ای در این باب رجوع فرمایید:

پناهندگی اتریش

اقامت اتریش

اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی و هزینه های زندگی در اتریش

از موارد قابل توجه جهت اخذ اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی، هزینه های زندگی در اتریش می باشد که علاوه بر هزینه های تحصیل در دوره به شخص تحمیل می شود. البته بحث هزینه های زندگی کاملاً بستگی به سبک زندگی اشخاص و محل زندگی دارد. در اینجا هزینه های معمول زندگی از سایت معتبر نامبئو ارائه شده است. در مواردی که هزینه ماهیانه اعلام می شود، میانگین افراد جامعه در نظر گرفته شده است:

 

اجاره خانه برای یک ماه

میانگین قیمت

آپارتمان (1 خوابه) در مرکز شهر

724.65 €

آپارتمان (1 اتاق خواب) خارج از مرکز

577.29 €

آپارتمان (3 اتاق خواب) در مرکز شهر

1،326.04 €

آپارتمان (3 اتاق خواب) خارج از مرکز

1،028.50 €

 

سایر اقلام به صورت جدول زیر می باشد:

خرید مربوط به بازار ها

قیمت

یک کیلوگرم گوشت گاو

15.54 €

یک لیتر شیر

1.03 €

تخم مرغ

3.15 €

یک کیلوگرم مرغ

9.50 €

آب معدنی

0.55 €

پنیر

10.63 €

یک کیلوگرم برنج

1.60 €

یک قرص نان

1.73 €

هزینه یک کورس تاکسی (1 کیلومتر)

1.50 €

بنزین (1لیتر)

1.24 €

بلیط یک طرفه مترو

2.40 €

ماشین جدید و کوچک

20،000.00 €

هزینه ماهیانه باشگاه تناسب اندام

26.75 €

سینما، 1صندلی

10.00 €

متوسط درآمد ماهیانه پس از کسر مالیات

1،996.52 €

 

اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی و مزایای آن

اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی

 • اخذ اقامت اتریش از طریق تحصیل و هزینه پایین آن
 • امکان یادگیری سریع تر زبان در محل
 • بدون نیاز به مدرک زبان
 • عدم اهمیت گپ تحصیلی و سن جهت تحصیل
 • همراهی خانواده شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال
 • تحصیل رایگان فرزندان در مدارس اتریش
 • امکان اخذ مجوز کار برای خود و همسر
 • حضور در اتریش و بررسی جهت سرمایه گذاری
 • امکان تبدیل اقامت تحصیلی به انواع دیگر در خاک اتریش

اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی و خدمات مؤسسه حقوقی ملک پور

همواره با حمایت شما عزیزان مؤسسه حقوقی ملک پور توانسته در راستای رضایت بیشتر مشتریان گام بردارد. با تغییر خدمات مؤسسه از مشاوره حضوری به مشاوره های اسکایپ علیرغم بالارفتن کیفیت خدمات و ارائه مشاوره های تخصصی توسط مشاورین ارشد تیم وین، به دلیل عدم نیاز به حضور در دفاتر و امکان برقراری ارتباط از منزل، رضایت بالایی را در مشتریان ایجاد نموده است. شما می توانید جهت اخذ اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی با مشاورین ما تماس گرفته و به صورت مشاوره تلفنی رایگان روند اقدام از این طریق را جویا شوید و در صورت تمایل جهت اخذ وقت مشاوره اسکایپ اقدام فرمایید. طی جلسه ای با مشاورین ارشد جزئیات طرح خدمت شما ارائه می شود. لازم به ذکر است در صورت عقد قرارداد کل هزینه مشاوره از هزینه قرارداد کسر می شود. کل روند پروسه اخذ اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی حدود 6 الی 7 ماه به طول می انجامد که شامل 2 ماه اخذ پذیرش تحصیلی و حدود 4 تا 5 ماه اخذ ویزا می باشد. شما می توانید جهت اطلاع از سایر طرح های مؤسسه حقوقی ملک پور و اطلاع کامل از شیوه های مهاجرتی، ویدئوی گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت را مشاهده نمایید. به علاوه در آپدیت هایی که برای این ویدئو تهیه می شود، طرح های جدید مؤسسه با ذکر کامل جزئیات ارائه می شود. 

تحصیل در فرانسه

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

 

_____________________ اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی و سخن پایانی _____________________

اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی و مهاجرت تحصیلی به اتریش با شرکت در دوره های زبان انگلیسی در این نوشته مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت. شرایط مختلف آن از قبیل بررسی ویزای همراه، امکان تبدیل اقامت به سایر انواع آن، اجازه کار و سایر اطلاعاتی که شما جهت اقدام از طریق دوره های زبان احتیاج دارید، ارائه شد. امید است با گشایش طرح اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی توسط مؤسسه حقوقی ملک پور، گامی دیگر جهت رضایت شما همراهان همیشگی برداشته باشیم. این طرح شرایط مناسبی را جهت افرادی که قبل از اقدام به سرمایه گذاری تمایل دارند مدتی در محل حضور داشته و وضعیت را به طور کامل بررسی نمایند، فراهم می نماید. در صورت بروز هر گونه سئوال و ابهامی در رابطه با اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی می توانید با مشاورین مجرب مؤسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید. در انتهای مقاله، قسمت "ثبت پرسش" جهت ارائه نظرات و سئوالات شما عزیزان تعبیه شده است، کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

ثبت پرسش
امین نجابتی
ضمن عرض سلام و احترام و ارادت هزینه تحصیل در دوره زبان در اتریش درمدت یکسالرو بفرمایید ممنون میشم

پاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب خدمت شما، هزینه دوره متغیر و کاملاً بستگی به کالج مذکور و زمان اقدام شما دارد که امکان ثبت نام برای کدام کالج مهیا باشد. با تماس با دفاتر، جزئیات خدمت شما مطرح می شود. * مانا باشید *
زهره رمضانی
سلام و عرض ادب ایا امکان بردن فرزند به صورت همزمان وجود دارد؟

پاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت، جهت بالابردن شانس ویزا، برای همراه همزمان با شخص اصلی اقدام نمی شود و با فاصله کوتاهی خانواده وارد اتریش می شوند. * مانا باشید *
الهام حسن آبادی
با سلام .لطفا هزینه ثبت نام دوره زبان انگلیسی رو بفرمایید.متشکرم

پاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، هزینه دوره کاملا بستگی به کالجی که برای شما اقدام می شود، دارد. جهت دریافت اطلاعات تخصصی تر در این باره می توانید از مشاوره رایگان تلفنی مؤسسه بهره مند شوید. جهت درخواست تماس واتس اپ ما با شما، می توانید از قسمت "تماس با ما" نسبت به تکمیل فرم اقدام فرمایید. * مانا باشید *
صادقی
میخواستم بدونم هزینه دوره ی زبان چقدر هست و ایا میشه بعدش مشغول به کار شد یا باید شروع به تحصیل کرد؟

پاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، در صورت یافتن کار می توانید اقامت خود را از تحصیلی به کاری تغییر دهید. در صورتی که موفق به اخذ پذیرش از دانشگاه های اتریش شوید، اقامت تحصیلی شما تمدید می شود. هزینه دوره بسته به کالجی که برای شما اقدام می شود متفاوت است. جهت دریافت اطلاعات تخصصی تر می توانید از مشاوره رایگان تلفنی مؤسسه بهره مند شوید. * مانا باشید *
مهدی لاهرودی
با سلام و عرض ادب.برای اخذ ویزا از طریق یادگیری زبان انگلیسی چه مدارک(مقدار پول در حساب بانکی و...)لازمه و هزینه حق الوکاله چقدره؟ممنونم از جوابتون

پاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، مبلغ موردنیاز جهت اثبات تمکن مالی، معادل هزینه یکسال زندگی شخص در اتریش می باشد. لازم به ذکر است به طور متوسط هزینه ماهانه یک فرد در اتریش حدود 1200 تا 1500 یورو می باشد. جهت دریافت اطلاعات تخصصی تر می توانید از مشاوره رایگان تلفنی مؤسسه بهره مند شوید. * مانا باشید *
جمیله کریمی
بادرود اگر بخواهیم دوره زبان انگلیسی را برای دو فرزندم ثبت نام کنم شرایط من وهمسرم بچصورت میباشد،در ضمن فرزندانم میتوتن از شرایط تحصیلی رایگان استفاده کنن ممنون

پاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب؛ طرح دوره زبان انگلیسی در اتریش مربوط به افراد دیپلم به بالاست. جهت تحصیل فرزندان با همراهی والدین بسته به سن آنان، کشورهای استرالیا، کانادا و انگلیس می تواند مناسب باشد. می توانید اطلاعات کامل تر در این باره از مشاورین جویا شوید. * مانا باشید *
عسل
سلام حداقل مدرک تحصیلی باید چه سطحی باشه؟ایا از طریق اموزش زبان برا دختر ۸ساله میشود اقدام کرد که پدر و مادر همراه او باشند؟

پاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، حداقل مدرک تحصیلی دیپلم هست و مناسب افرادی است که طی دوره به دنبال کار یا سرمایه گذاری باشند یا اقامت خود را با اخذ پذیرش تحصیلی در دانشگاه تمدید نمایند. * مانا باشید *
مولود لطفعلی پور
با عرض سلام و ادب و خسته نباشید ، احتراما درخواست شروع روند اقامت با دوره زبان را دارم ولی متاسفانه نتوانسته ام تلفنی با مشاورین در تماس باشم خواهشمندم از طریق راحتتری مثل تماس تلفنی واتس آپ من رو راهنمایی کنید .

پاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، جهت دریافت تماس واتساپ شما باید فرم درخواست تماس که لینک آن در ابتدای مقاله قرار داده شده است را تکمیل بفرمایید و یا از قسمت "تماس با ما" از منوی اصلی سایت اقدام فرمایید. * مانا باشید *
مریم نقی زاده
درود بر شما، درمورد اقامت اتریش از طریق دوره ی زبان،سوالی که داشتم این هست که هزینه ی دوره و هزینه ی اولیه زندگی برای یک خانواده سه نفره چقدر است و اینکه به طور کلی تمکن مالی در این روش رو بفرمائید.سپاس

پاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، تمکن مالی موردنیاز معادل هزینه یکسال زندگی در اتریش می باشد. مخارج برای یک نفر در اتریش حدود 1200 تا 1500 یورو به صورت ماهیانه می باشد. هزینه دوره بستگی به کالجی که برای شما اقدام می شود، دارد. جهت دریافت اطلاعات تخصصی تر می توانید از مشاوره رایگان تلفنی مؤسسه بهره مند شوید. * مانا باشید *
مهدی حاجی قاسمی پور
درود و عرض ادب. سوالم اینه که در طی همین دوره زبان امکان کار کردن و درآمد داشتن هست تا مخارج زندگیمون رو در بیاریم؟؟ حتی به صورت سیاه ؟؟؟؟

پاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، امکان کار همزمان با تحصیل دوره زبان انگلیسی، محدود به 20 ساعت در هفته می باشد. * مانا باشید *
مهدی قارلقی
سلام. مدت ویزا بعد از اتمام دوره زبان پایان میابد و یا یکسال برای جستجوی کار و ..بصورت خودکار تمدید میگردد؟ میتوان در حین دوره یا بعدش در آلمان هم جستجوی کار کرد؟ باتشکر

پاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، مهلت اقامت شما پس از فرصت یکساله پایان می یابد مگر اینکه شما به روش های دیگر همچون پذیرش تحصیلی از دانشگاه، کار یا سرمایه گذاری اقامت خود را تمدید نمایید. شما امکان رفت و آمد به کل حوزه شنگن را در این مدت خواهید داشت. * مانا باشید *
ابراهیم روجایی
سلام احوال شما مطالب خوب و روش عالی بود لطفا اعلام بفرمایید هزینه دوره زبان در یکسال به انضمام هزینه وکالت چقدر میشه؟ با احترام

پاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب، ممنون از لطف و توجه شما دوست عزیز، هزینه دوره زبان بسته به کالجی که اقدام می شود متغیر بوده و بسته به شرایط شما، زمان اقدام، امکان ثبت نام کالج و... تعیین می شود. با تماس با مشاورین و بررسی شرایط شما، جزئیات طرح خدمت شما ارائه می گردد. *مانا باشید*
هومن مجاهد
با سلام ميخواستم بدونم براي مهاجرت از اين طريق امكان گرفتن ويزاي همراه بصورت همزمان با فرد اصلي وجود دارد؟و يا اينكه امكان اين هست كه همسرم هم همانند من جداگانه براي شركت در دوره هاي زبان اقدام كند يعني با دو پرونده مستقل از هم؟

پاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادبب، جهت بالابردن شانس ویزای همراه، با حدود 3 تا 4 ماه فاصله زمانی برای همراهان اقدام می شود. نیازی به اقدام از طریق دو پرونده مستقل نیست و همسر شما امکان تحصیل در اتریش را خواهد داشت و اقامت ایشان با مجور تحصیل می باشد. * مانا باشید *
وحید یاری
با سلام و وقت بخیر. ۳۰ ساله و مجرد هستم دکتری رشته جغرافیا گرایش برنامه ریزی شهری دارم. ۸ سال هم هست در دبیرستان تدریس میکنم. آیا امکان دریافت اقامت کاری برای من فراهم هست؟ البته مدرک زبان ندارم ولی زبانم خیلی خوب هست.

پاسخ کارشناسان
با عرض سلام و ادب، با توجه به رشته شما، یکی از بهترین گزینه ها برای شما ورود از طریق دوره های زبان می باشد که در محیط قرار گرفته و جهت دریافت جاب آفر اقدام فرمایید. * مانا باشید *
Leila Eivazi
سلام هزينه ماهيانه زندگي براي يك خانواده ٣ نفره ( فرزند١١ ساله) درحدمتوسط از چه مبلغي شروع مي شود؟

پاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، هزینه زندگی کاملاً بستگی به سبک زندگی افراد داشته، اما به صورت میانگین مبلغی حدود 900 تا 1200 یورو می تواند مناسب زندگی در اتریش باشد. * مانا باشید *
شاهین
با درود فراوان. من مدرک دیپلم دارم و 35 سال سن دارم و آرایشگر هستم. آیا میتونم اقدام کنم ؟

پاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب، شما در صورتی که دارای دیپلم 12 ساله با معدل بالای 15 باشید، امکان اقدام برای دوره زبان اتریش و مجارستان خواهید داشت. * مانا باشید *
مریم رضایی
با سلام و خسته نباشید . من مدرک دیپلم ۱۱ ساله دارم و سنم ۴۸ سال هست آیا میتوانم برای دوره زبان انگلیسی اتریش اقدام کنم؟ در ضمن یک دختر ۱۴ ساله دارم میخواستم بدونم میشه همزمان برای تحصیل دخترم و بعد از آن جهت همسرم اقدام کنم؟ با تشکر

پاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، از مدارک الزامی جهت ثبت نام دوره زبان اتریش، ارائه دیپلم 12 ساله با معدل بالای 15 می باشد. شما می توانید شانس خود را برای اقدام از طریق سایر طرح های مهاجرتی با تماس با مشاورین مؤسسه بسنجید. * مانا باشید *
سامان
ضمن عرض سلام و احترام،بنده داراي مدرك ليسانس مهندسي كامپيوتر دانشگاه آزاد (ضمنا داراي ديپلم 11 ساله هنرستان)و 30 سال سن مي باشم.1-آيا ميتوانم براي دوره زبان اقدام كنم 2-آيا ميتوانم به غير از دوره زبان،براي پذيرش تحصيلي دانشگاه در اتريش يا جاي ديگراقدام كنم.

پاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، با توجه به سن و رشته تحصیلی شما امکان اقدام جهت اخذ ویزای تحصیلی برای شما فراهم است. جهت دریافت مشاوره تلفنی رایگان با مؤسسه تماس حاصل فرمایید. شماره های تماس در قسمت "تماس با ما" موجود است و یا در صورت تمایل نسبت به تکمیل فرم تماس اقدام فرمایید تا کارشناسان ما از طریق واتساپ با شما تماس گیرند. * مانا باشید *